Zlecenie:

Zlecę wymianę obróbek blacharskich oraz wykonanie dodatkowych prac

Szczegóły zlecenia:

nie określono
Ilość zgłoszeń: 0
Dodano:
2021.09.30
Ważne do:
2022.07.23
Wyświetleń:
5
Termin realizacji:
nie określono

Treść zlecenia:

Zlecę demontaż istniejących oraz montaż nowych obróbek blacharskich pod rynną dachu na tarasie znajdującego się na górze domu jednorodzinnego. Powodem konieczności wykonania tych prac jest podciekanie wody pod obróbkę a co za tym idzie przeciekanie sufitu w pomieszczeniu znajdującym się pod tarasem. Należy zdemontować obecne obróbki blacharskie, uszczelnić przestrzeń pomiędzy płytkami a obrzeżem oraz zamontować stare lub nowe obróbki (kwestia do ustalenia). Łączna ilość obróbek blacharskich to około 6 mb. Ponadto do wykonania jest również montaż parapetu zewnętrznego najlepiej aluminiowo - ocynkowanego o długości 455cmx22cmx4,5cm. Zarówno obróbki blacharskie jak i parapet muszą być w kolorze antracytowym (RAL 7024).
Oferty wykonania usługi w miarę możliwości najlepiej składać wraz z materiałem.

W przypadku rzetelnego wykonania zlecenia do wykonania mogą być również obróbki blacharskie wokół budynku przy gruncie, czyli tzw. cokoły. Temat do omówienia na inwestycji.

Zleceniodawca:

Piotr
Katowice, woj. śląskie
Kontakt
Telefon: pokaż telefon

Zaproponuj wykonanie

Tylko osoby zalogowane mogą odpowiadać na zlecenie.
Jeśli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się (rejestracja zajmie Ci ok. 10-20 sekund)

Zgłoszenia

Brak zgłoszeń do wyświetlenia!
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.