O nas

Zapraszamy do bezplatnego dodawania zleceń na portalu  Zlecenia.przez.net.pl 

Tutaj znajdziesz potrzebnego fachowca.
Zaplanuj swój remont razem z nami już teraz!!!

 

Zlecenia.przez.net.pl  to serwis internetowy, w którym szybko, łatwo i bez żadnych kosztów możesz zlecić wykonanie pracy, zadania, czy projektu. To tutaj tysiące Wykonawców czeka, aby zrealizować Twoje zlecenie.

 

Dzięki praktycznym funkcjonalnościom serwisu Zlecenia.przez.net.pl, każdy kto chce zlecić wykonanie pracy, zadania, czy projektu nie musi już przeszukiwać zasobów Internetu w poszukiwaniu fachowców, ekspertów, wykonawców. Serwis informuje zarejestrowanych wykonawców z wybranej branży i rejonu geograficznego o każdym nowym zleceniu.

 

Jeśli poszukujesz fachowca
Wystarczy, że opiszesz, co chciałbyś zlecić, a Wykonawcy zgłoszą się do Ciebie, proponując konkurencyjne warunki realizacji zlecenia. Dzięki temu możesz wybrać najlepszą z ofert dopasowaną, indywidualnie do Twoich potrzeb - i to wszystko bez opłat!

 

Jeśli jesteś wykonawcą
Zlecenia.przez.net.pl  gwarantuje Ci dostęp do codziennie aktualizowanej bazy zleceń z wszystkich kategorii branżowych. Wystarczy, że zalogujesz się w Serwisie i określisz swój zakres działania, a my zadbamy o to, abyś otrzymywał powiadomienia o interesujących Cię zleceniach bezpośrednio na Twoją skrzynkę mailową.


Zapraszamy!!!

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.